Skład Rady Miasta

Rada Miasta Sandomierza VIII kadencji

 

 

 

Skład osobowy Rady Miasta:
 

Wojciech Czerwiec – Przewodniczący Rady Miasta Sandomierza

e-mail: wojciech.czerwiec@um.sandomierz.pl

Tel. 15/8154 - 104

 

Piotr Chojnacki      - Wiceprzewodniczący
e-mail: piotr.chojnacki@um.sandomierz.pl

 

Jerzy Żyła               - Wiceprzewodniczący
e-mail: jerzy.zyla@um.sandomierz.pl

 
 RADNI:
 
Kazimiera Bednarska
e-mail: kazimiera.bednarska@um.sandomierz.pl

Andrzej Bolewski
e-mail: andrzej.bolewski@um.sandomierz.pl

 

Marek Chruściel
e-mail: marek.chrusciel@um.sandomierz.pl

 

Jacek Dybus
e-mail: jacek.dybus@um.sandomierz.pl

 

Agnieszka Frańczak-Szczepanek
e-mail: agnieszka.franczak-szczepanek@um.sandomierz.pl

 

Ewa Gracz
e-mail: ewa.gracz@um.sandomierz.pl

 

Renata Kraska
e-mail: renata.kraska@um.sandomierz.pl

Robert Kurosz
e-mail: robert.kurosz@um.sandomierz.pl

Andrzej Lebida
e-mail: andrzej.lebida@um.sandomierz.pl

Sylwester Łatka
e-mail: sylwester.latka@um.sandomierz.pl

Andrzej Majewski
e-mail: andrzej.majewski@um.sandomierz.pl

 

Tomasz Malinowski
e-mail: tomasz.malinowski@um.sandomierz.pl

 

Janusz Poński
e-mail: janusz.ponski@um.sandomierz.pl

 

Mariusz Prezgot
e-mail: mariusz.prezgot@um.sandomierz.pl

 

Mariola Stępień
e-mail: mariola.stepien@um.sandomierz.pl

 

Marek Strugała
e-mail: marek.strugala@um.sandomierz.pl

 

Krzysztof Szatan
e-mail: krzysztof.szatan@um.sandomierz.pl

 

Marcin Świerkula
e-mail: marcin.swierkula@um.sandomierz.pl

 

 

Kontakt z Biurem Rady Miasta
Marlena Lasek
          tel. 15/8154 - 173,
          e-mail: marlena.lasek@um.sandomierz.pl


Sebastian Rutyna
          tel. 15/8154 - 103

          e-mail: sebastian.rutyna@um.sandomierz.pl

 

Informacja zatwierdzona przez Sebastian Rutyna dnia 19.11.2020 0:00
Opublikowana przez Jacek Szkodziński dnia 19.11.2020 8:21. Odsłon 18184, Wersja 82ikona drukuj
Wersja : lewy  71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 
Początek strony